20 گل برتر قرمز ، سفید و آبی برای یک باغ میهنی

گلهای زیادی وجود دارد که تقریباً در همه مناطقی که یک باغ میهنی عالی ایجاد می کنند ، پرورش یافته و مقاوم هستند. با حداقل مراقبت ، این گلهای قرمز ، سفید و آبی غرور میهن پرستانه شما را به نمایش می گذارند. بیشتر گلهای این لیست در آفتاب کامل یا سایه جزئی و در خاک غنی از زهکشی خوب رشد می کنند. با چیدمان این گل های میهنی در توده های رنگی ، باغ شما به نظر می رسد که برای جشن 4 جولای خود آماده است. برو آمریکا!

20) Edging Lobelia -‘Crystal Palace ‘این گیاه کوچک آبی کبالت عمیق با ساقه های کوچک سبز عمیق است. این گیاه هوای خنک تری را ترجیح می دهد بنابراین در مناطق گرمتر حتما سایه ایجاد کنید. سالانه آبی در همه مناطق به خوبی رشد خواهد کرد.

19) لاله داروین – ‘San Remo’ این لاله دارای گلهای قرمز درخشان است که در بهار شکوفا می شوند. برگها به رنگ گل میخک هندی  سبز مایل به آبی است. گل لاله داروین در مناطق 3-8 بهترین رشد را دارد

18) Wax Begonia -‘Vodka ‘ودکا موم بگونیا قرمز رنگ روشن است و از بهار تا پاییز شکوفا می شود. برگها یک رنگ قهوه ای مومی است. این گیاه در خورشید یا سایه بسیار خوب عمل می کند و برای همه مناطق مناسب است.

17) Crocus – ‘Snow Storm’ این گل بهاری سفید و لطیف رایحه ای لذت بخش می بخشد. برگها بسیار باریک است. در مناطق 3-8 بهترین رشد را دارد

16) Larkspur -‘Blue Spire ‘این گل سنبله با نزدیک به 3 فوت قد در سایه آبی زیبایی رشد می کند. برگهای آن توری است. این سالانه به خوبی در همه مناطق زنده خواهد ماند.

15) Campsis – ‘Crimson Trumpet’ همانطور که از نامش پیداست این یک گل بزرگ قرمز با برگهای سبز تیره است. این گیاه می تواند بیش از 30 فوت قد رشد کند و در مناطق 5-9 بهترین رشد را داشته باشد.

14) Viburnum -‘Mariesii ‘شکوفه ای بهاری لذت بخش از سفید خالص ، این گل کوچک زیبا اگر سالم نماند می تواند تا 6 فوت رشد کند. در مناطق 5-8 بهترین رشد را دارد.

13) موم بگونیا – “ویسکی” این گیاه از بهار تا پاییز تپه های متراکم شکوفه سفید ایجاد می کند. برگهای آن قهوه ای است. گیاه در آفتاب یا سایه به خوبی رشد می کند. این یک سالانه مناسب برای همه مناطق است.

Leave a Comment